کاغذ دیواری

کاغذ دیواری، زندگی شما را پر رنگ تر و با نشاط تر می کند : )

021-55304406

کاغذ دیواری با مجموعه بلکا آذین

با خدمات کاغذ دیواری در مجموعه بلکا آذین بیشتر آشنا شوید
درحال بارگذاری...

یکی از موثرترین روش‌ها برای ایجاد تحول در محیط های داخلی، رنگ‌آمیزی و کاغذ دیواری است. بسیاری از ما با استفاده از رنگ‌ها به محل زندگی خود روح می‌بخشیم و آن را جذاب و با نشاط تر می‌کنیم. در واقع رنگ‌آمیزی و کاغذ دیواری در محیط زندگی یکی از مراحل اصلی برای بازسازی خانه و تغییر دکوراسیون منزل و خانه است و نقش فوق‌العاده‌ای در زیباتر شدن خانه ایفا می‌کند. خیلی از افراد برای خانه‌های نوساز نیز از رنگ‌آمیزی ساختمان استفاده می‌کنند، زیرا رنگ‌کردن دیوارهای داخلی خانه انتخابی مناسب برای داشتن محیط زندگی زیبا است. در هنگام کاغذ دیواری می توان از انواع رنگ مختلف اعم از رنگ روغنی، رنگ پلاستیکی، رنگ آکریلیک، رنگ مولتی کالر و رنگ بلکا استفاده کرد که به نسبت سلیقه  و نیاز هر شخص می تواند متفاوت باشد. ضمنا بیشترین و مهمترین عامل که در هزینه کاغذ دیواری تاثیر گذار است زیر ساخت های موجود خانه هستند که پس از بررسی نقاش ،این مهم مشخص خواهد شد و صاحب خانه از قیمت کاغذ دیواری مطلع می شود.

جهت مشاوره و سفارش کاغذ دیواری لطفا با شماره 02155304406 تماس بگیرید.

مستند رضایتمندی مشتریان

مشاهده میزان رضایتمندی مشتریان سابق مجموعه بلکا آذین
درحال بارگذاری...
درحال بارگذاری...
درحال بارگذاری...

جهت مشاوره و سفارش کاغذ دیواری لطفا با شماره 02155304406 تماس بگیرید.

مزایای نصب کاغذ دیواری

قیمت اقتصادی

قیمت کاغذ دیواری و نصب آن بسیار اقتصادی و به صرفه می باشد؛ به گونه ایی که با نصب یک کاغذ دیواری باکیفیت و نگهداری صحیح از آن؛ شما تا سالیان سال دیگر نیازی به هیچگونه تازه سازی کاغذ دیواری و یا هیچ هزینه دیگری نخواهید داشت.

نصب سریع

نصب کاغذ دیواری یکی از سریع ترین و تمریز ترین کارهایی است که برای ایجاد یک خانه لوکس و شیک می توان انجام داد. با نصب کاغذ دیواری دیگر مشکلات جمع کردن وسایل منزل و یا جابجایی و کثیف شدن آن ها را ندارید.

لوکس و شیک

امروزه تنوع بسیار زیادی در کاغذدیواری ها وجود دارد. انواع بافت دار، ساده، رنگ دار، سه بعدی و ... را در جنس های مختلف می توانید خریداری کنید و به کار ببرید تا خانه شما از حالت سرد و بی روح به یک خانه لوکس و شیک تبدیل شود.

تنوع رنگ

کاغذ دیواری یکی از پر تنوع ترین پوشش های دیوار می باشد که می تواند نیاز تمام افراد با سلایق مختلف را پوشش دهد. کاغذ دیواری در انواع مدل های ساده، طرح دار، نقش برجسته و سه بعدی در بازار یافت می شود که هر شخص می تواند بسته به سلیقه خود خرید کند.

ضد اشتعال

مواد تشکیل دهنده چسب های کاغذ دیواری برای نصب بروی دیوار کاملا بر پایه آب بوده و شامل هیچ گونه مواد شیمیایی قابل اشتعال و یا آلرژیک نیست پس در این صورت با نصب کاغذ دیواری در منزل خود خیال خود را از بابت اشتعال و آتش سوزی کاغذ دیواری راحت کنید.

ضد آلرژی

بسیاری از افراد به مواد شیمیایی مانند رنگ و تینر که دارای بوی بسیار تند و شدیدی دارند حساسیت داشته و باعث ایجاد اختلال در سیستم بدنی آنان می شود. شما با استفاده و نصب کاغذ دیواری دیگر هیچگونه آلرژی و بویی از آن ها نخواهید داشت.

جهت مشاوره و سفارش کاغذ دیواری لطفا با شماره 02155304406 تماس بگیرید.

قیمت کاغذ دیواری

مشاهده هزینه و قیمت کاغذ دیواری بوسیله مجموعه بلکا آذین
نوع کاغذ دیوار قیمت تقریبی بر حسب متر
کاغذ دیواری ایرانی حداقل رولی ۵۰ تومان
کاغذ دیوار خارجی حداقل رولی ۱۴۰ تومان

جهت مشاوره و سفارش کاغذ دیواری لطفا با شماره 02155304406 تماس بگیرید.

نمونه کارهای کاغذ دیواری

مشاهده سوابق و نمونه کارهای کاغذ دیواری، بوسیله مجموعه بلکا آذین