بلکا و پتینه

بلکا و پتینه، زندگی شما را پر رنگ تر و با نشاط تر می کند : )

021-55304406

بلکا و پتینه با مجموعه بلکا آذین

با خدمات بلکا و پتینه در مجموعه بلکا آذین بیشتر آشنا شوید
درحال بارگذاری...

اجرا و نصب بلکا و پتینه نوعی پوشش سلولزی با الیاف طبیعی و جایگزینی مناسب و به صرفه برای رنگ و کاغذ دیواری می باشد که توسط دستگاه های مخصوص آسیاب شده و سپس با میزان مشخصی از چسب مخصوص وسنگ‌های تزئینی کاملاً مخلوط شده‌است. این پوشش می‌تواند در تمام فضاها اعم از مدارس، بیمارستان، ادارات دولتی و حتی زیبا سازی منازل مورد استفاده قرار گیرد. بلکا برروی تمام سطوح از جمله: گچ، چوب، فلز، رنگ روغن، سیمان، شیشه و… قابل اجرا می باشد. بلکا به خاطر جنس سلولزی‌ اش به پوشش سلولزی هم معروف است. محبوبیت بلکا دلایل مختلفی دارد از جمله:

  1. خواص تزئینی بلکا و پتینه که ناشی از تنوع زیاد آن در رنگ و جنس و طرح است.
  2. اجرای سریع بلکا و پتینه و بدون کثیف کاری و بو و با سرعت زیاد آن (البته در شرایطی که مقدمات مثل زیر سازی و بتونه کاری دیوار مورد نیاز نباشد)
  3. مقاوم بودن بلکا در برابر اتش و ضربه و …
  4. ساختار فیبری بلکا که خاصیت ضد الکتریسته ایجاد کرده و گرد و غبار را جذب نکرده و دیرتر کثیف شده
  5. عایق بودن در برابر حرارت و سردی و صدا و …

جهت مشاوره و سفارش بلکا و پتینه لطفا با شماره 02155304406 تماس بگیرید.

مستند رضایتمندی مشتریان

مشاهده میزان رضایتمندی مشتریان سابق مجموعه بلکا آذین
درحال بارگذاری...
درحال بارگذاری...
درحال بارگذاری...

جهت مشاوره و سفارش بلکا و پتینه لطفا با شماره 02155304406 تماس بگیرید.

مزایای نصب بلکا و پتینه

خاصیت زیست محیطی

استفاده از پوشش بلکا و پتینه موافق با شرایط زیست محیطی است. از آنجایی که با اجرای این پوشش برای دیوارها انرژی کمتری مصرف می کنید و جنس آن به گونه ای است که طول عمر زیادی دارد و زباله تولید نمی شود، سازگاری این پوشش را با محیط زیست نشان می دهد و آن را ماده ای دوستدار طبیعت معرفی کرده است.

عایق صدا

برای شهرهای شلوغ، محله های پرسروصدا و فضاهایی که نیاز به عایق صوتی هست، بهترین گزینه است. مواد موجود در این پوشش سلولزی خاصیت آکوستیک دارند. برای همین اگر سر و صدای بیرون به داخل ساختمان شما زیاد است و این مساله سبب رنجش شما شده است، پوشش بلکا و پتینه را امتحان کنید.

عایق حرارتی

بلکا عایق حراری و انرژی می باشد که سبب کاهش مصرف انرژی ساختمان نیز می شود. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که افراد برای پوشش دیوارها به سراغ بلکا و پتینه می روند. بر این اساس ساختمان با مصرف انرژی کمتر، در طول تابستان خنک و در طول زمستان گرم است.

عدم جذب گرد و غبار

الیاف سلولزی از نظر بار الکتریکی، الکتریسیته ساکن ایجاد می کنند. برای همین شرط جذب کردن گرد و خاک یعنی ایجاد بار الکتریکی مخالف در ذرات هوا را ندارند. شاید در طول استفاده از بلکا و پتینه در پوشش دیوارها متوجه دیر کثیف شدن آنها از نظر جذب گرد و غبار شوید.

قابلیت شستشو

این مساله مقداری سخت است اما امکان پذیر است. پوشش بلکا حالتی سه بعدی و پرزدار دارد. برای شستن آن بهتر است از شامپو فرش استفاده کنید (شامپو فرش را با ابر و اسفنج بر روی دیوار بکشید و مدت زمان 4 تا 8 ساعت صبر کنید تا خشک شود)

بدون نیاز به زیرسازی

قابلیت نصب بلکا بر روی تمام سطوح مانند سیمان سفید، رنگ روغن، چوب و... باعث می شود تا استفاده از این ماده به هیچ وجه نیاز به زیر سازی خاصی نداشته باشد. از طرف دیگر این مزیت، در وقت و هزینه شما نیز موثر خواهد بود و سرعت اجرا را بالاتر می برد.

مواد اولیه سالم

بلکا به هیچ وجه پوشش سلولزی و فلزات سنگین سرطان زا ندارد. هیچ گونه ماده نفتی و فسیلی در آن پیدا نمی شود. در کل بلکا بر خلاف تصور عموم مردم هیچ گونه عوارض تنفسی و ریوی نداشته و کاملا با سلامت انسان و محیط هماهنگ است.

خاصیت ارتجاعی دارد

بلکا و پتینه قابلیت ارتجاعی داشته و این مساله در تغییرات دمایی و... سبب می شود تا به راحتی ترک بر نداشته و ظاهر دیوار منزل یا محل کار شما خراب نشود. حتی اگر دیوار زیری آنها نیز ترک بردارد این مساله به پوشش پتینه و بلکا منتقل نمیشود.

مقاوم در برابر آتش سوزی

جنس متریال پوشش دیوارها تاثیر زیادی در اشتعال پذیر بودن یا نبودن آنها دارد؛ اینکه چه جنسی، به چه ضخامتی به کار می رود و چه مدت زمان تاب تحمل در برابر شعله ها آتش را دارد. بلکا نیز جزء موارد غیر قابل اشتعال می باشد که سبب افزایش امنیت شما می شود.

جهت مشاوره و سفارش بلکا و پتینه لطفا با شماره 02155304406 تماس بگیرید.

قیمت بلکا و پتینه

مشاهده هزینه و قیمت بلکا و پتینه بوسیله مجموعه بلکا آذین
نوع رنگ قیمت تقریبی بر حسب متر
رنگ روغنی ۱۲ تا ۱۶ تومان
رنگ پلاستیک ۱۰ تا ۱۴ تومان
رنگ بلکا ۷.۵ تا ۹.۵ تومان
رنگ اکرالیک بدون بو ۱۱ تا ۱۵ تومان
رنگ مولتی کلر ۱۸ تا ۲۰ تومان

جهت مشاوره و سفارش بلکا و پتینه لطفا با شماره 02155304406 تماس بگیرید.

نمونه کارهای بلکا و پتینه

مشاهده سوابق و نمونه کارهای بلکا و پتینه، بوسیله مجموعه بلکا آذین