بلکا آذین
Close

اثرات بلکا بر آرام بخش تر شدن فضای محل زندگی

اثرات بلکا بر آرام بخش تر شدن محیط

در روزگاری که استرسهای ناشی از محیط بیرون از منزل روح و روان ما را به شدت تحت تاثیر قرار داده و به ایجاد تنش بیشتر در مراودات اجتماعی‌ منجر شده است، ایجاد برخی تغییرات در فضای منزل که مکانی برای آرامش و استراحت ما بعد از یک روز پر از استرس در محیط کار و خیابانهای شهر به شمار می رود، میتواند در بهتر شدن این فضا و آرام بخش تر شدن آن مثمر ثمر واقع شوند.

گاهی ایجاد تغییرات در فضای محیط کار نیز میتواند اثرات زیادی در بالا بردن آرامش محیط و همچنین افزایش راندمان کاری داشته باشد.

از جمله مهمترین فاکتورهایی که روان شناسان بر آن تاکید دارند، ایجاد تغییرات در دکوراسیون و تزئینات منزل است.

نقاشی ساختمان

یکی از مهمترین موارد اثر گذار در محیط کار و زندگی نقاشی ساختمان است. استفاده از رنگهای متناسب با تیپ شخصیتی افراد، سبک زندگی آنها و همچنین رنگهای متناسب با فضای کار و تغییرات مداوم در این حوزه می تواند در ایجاد این محیط آرام بخش مؤثر واقع شود.

امروزه برروی دیوار های محیط داخلی ساختمان از طرحهای مختلفی مانند نقاشی ساختمان، نصب کاغذ دیواری و اجرای بلکا و پتینه استفاده میشود.

یکی از کارکردهای بلکا و پتینه در اثرات بلکا بر آرام بخش تر شدن محیط نهفته است. زیرا با زمان و هزینه کمتر و با کیفیت بالاتری در مقاطع زمانی مختلف قابلیت اجرایی داشته و تغییرات در آن به سادگی امکانپذیر است. ما در شرکت بلکا آذین آمادگی داریم تا پس از بازدید از محل کار و زندگی شما بهترین ترکیب را در این حوزه پیشنهاد داده  و با کمک و همراهی شما، به یک انتخاب ایده آل برسیم و در کمترین زمان ممکن و با مدیریت هزینه های شما، آن را اجرایی کنیم تا اثرات بلکا در ایجاد فضای آرام در محیط کار و زندگی شما بوجود آید.